Güvenlik sektöründeki deneyimlerini ve tecrübelerini müşterilerine sunan ve AR-GE çalışmaları ile sektöre sürekli yenilikler katan şirketimiz; kuruluşundan bu yana bir çok sektöre hizmet götürmüş arka planda sürekli donanım ,yazılım ve teknik destek hizmetleri vermeye devam etmektedir.

Güvenlik hizmetlerimiz arasında Parmak izli Personel Takip Sistemi, Turnike Sistemleri, Bariyer Sistemi, Yüz tanıma sistemleri, OGS sistemleri, WC takip sistemleri, Yemekhane Kontrol Sistemleri, Kamera CCTV sistemleri, Access Kontrol Sistemleri ve Firmalara özel yazılımları yer almaktadır.


Kaliteli Hizmet Ve Sorunsuz- Sonsuz Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarının en uygun şekilde karşılanmasını sağlayacak olan yazılım, donanım ve hizmet şeklinin belirlenmesinde alanında uzman mühendis ve teknik personellerimiz büyük rol oynamakta bu sayede de müşterilerimizin doğru zamanda doğru teknolojiye yatırım yapmaları şirketimiz tarafından sağlanmaktadır.

Bünyemizdeki Restoran Otomasyon Sistemi Satış ve Teknik Destek Departmanıyla da Restoran Sektöründe Otomasyon sistemleri adına hayli yol kat etmiş Restoran Otomasyon Sistemini kullandığı İPOD -IPAD lerle teknolojide en son noktaya taşımıştır. Oldukça karmaşık görünen adisyon sistemi ve restoran işletmeciliği şirketimiz sayesinde oldukça kolaylaşmış işletmecilere rahat nefes aldırmıştır.

Genç, dinamik ve uzman kadrosuyla güvenlik projelerinizde yanınızda yer almaya ve Çözüm Ortağınız olmaya hazırdır.

Detaylı bilgi için betaper.com sitemizi ziyaret edebilir ve 0212 320 02 30 nolu telefonlardan bizimle iletişime geçebilirsiniz.