Komik Whatsapp Durumları


İnternet denilince nasıl artık herkesin aklına Google geliyorsa, mesajlaşma deyince de son yıllarda bu arenada tek isim olarak Whatsapp geliyor akıllara. Whatsapp yalnızca basit bir mesajlaşma programı değil, bunun ötesinde belli grupları bir araya getiren bir sosyal platform da oldu adeta.

Whatsapp’a kendi telefon numaranızı vermek zorunda olmanız gizli bir biçimde var olmaktan çok gerçek hayatta gerçek kişilere karşılık gelen hesaplar üzerinde var olan profiller oluşturmanızı mecbur kılıyor. Bu şekilde whatsapp sadece sizin tanıdığınız ve sizi tanıyan insanlar için bir araya gelmenizi sağlayarak, gerecek hayatta da karşılığı olan değerli ve seviyeli muhabbetlerin oluşmasına imkân sağlıyor.

Burada madem gerecek bir kişisiniz, whatsapp hesabınızı da gerçek bir kişi olduğunuz bilinciyle oluşturmanız gerekiyor. Sizi tanıyan insanlara da whatsapp uygulamasının güzel bir özelliği olan Whatsapp durumları sayesinde vermeniz gereken mesajı belki de direk yazamadığınız sözleri örneğin sitedeki Laf Sokucu Whatsapp Durumları arasından seçeceğiniz bir sözle ifade edebilirsiniz.

Ya da profilinzin daha eğlenceli görünmesine yardımcı olacak şekilde Komik Whatsapp Durumları arasından bir şeyler seçerek profilinizi zenginleştirebilirsiniz.

Site üzerinde sadece komik ya da laf sokucu sözleri değil çok daha fazlasını bulmanız mümkün. İnternette başka hiçbir yerde bulamayacağınız kadar fazla durum ifadelerini bünyesinde bulunduruyor ve her geçen gün içerikler daha da zenginleşiyor. A dan Z ye onlarca kategori altında onlarca hatta yüzlerce farklı farklı durum içerikleri ile aradığınızdan çok daha fazlasını bulabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey siteyi ziyaret ederek beğendiğiniz bir sözü kopyalayıp whatsapp hesabınızdaki durum alanına yapıştırmak. Tek tek elle yazmak zorunda bile değilsiniz. Sıkıldığınız anda yenisini bulabileceğiniz daha pek çok durum sözleri de sizleri bekliyor olacak.