Sesli Sohbet Paneli

Sektörün ileri gelen firmaları arasında bulunan firmamız aracılığı ile kendi sohbet sitenizi kurabilirsiniz. Gelişen teknoloji ile birlikte artık güncel ve yeni yazılımları takip etmek ve modern teknolojiye uygun site tasarımları ortaya koymak gerekiyor. İşinde son derece titiz olan seslipanel ve seslihost ekibi, ihtiyacınız olan site yazılımını uygun fiyatlar ile hazırlamakta ve size en kısa sürede teslim etmektedir. Ekibimiz, ön plana çıkartmak istediğiniz sohbet siteniz için sektörün ihtiyaçlarına ve taleplerine göre bir harita çizmektedir. Sizin de isteklerine göre en güncel, yenilikçi ve keyifli bir site tasarlayarak onayınızı almakta ve siteyi hayata geçirmektedir.

İşinde son derece uzman panelci ekibimiz sitenizi tasarlamakla kalmaz, desteğe ihtiyacınız olduğu her an site ile ilgili tüm teknik konularda yanınızda olmaktadır. Teknik destek ekibimizin karşılaşabileceğiniz tüm site içi sorunlar ile ilgili etkili ve hızlı çözümler sunmak için kesintisiz bir hizmet vermektedir.

En etkili ve ilgi çekici, aynı zamanda kullanışlı ve hızlı bir sesli sohbet paneline ihtiyacınız varsa, seslichat için tasarım geliştiren ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Tasarlamış olduğumuz siteler için verdiğimiz hizmetlerin başında yönetilebilir portal, kullanıcılar için giriş kayıtları, makale ekleme, güçlü bir koruma, kategori ekleme silme, sınırsız renk ve logo seçeneği, rumuz yasaklama, logo ekleme ve silme işlemleri gelmektedir. Siteniz için tasarlanan tasarımlar aynı zamanda mobil ile de uyumludur. Sağlamış olduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve irtibata geçmek için, seslihost.net iletişim bölümünü ziyaret edebilirsiniz.