Alınan bilgiye göre, Ankara havaalanı transferi Levent Ümit Deniz Sokağa gece saatlerinde gelen hırsızlar, ''Cüneyt Arkın'' olarak bilinen sinema sanatçısı Fahrettin Cüreklibatur'un evine girdi.

Mutfak penceresinden girdikleri izmir havaalanı transferi anlaşılan hırsızlar, sanatçının 4 bin TL, bir cep telefonu ile oğlu Kağan Polat Cüreklibatur istanbul havaalanı transferi adına kayıtlı 34 KC 171 ile 34 KA 393 plakalı otomobillerin anahtarlarını facebook.com alarak dışarı çıktı. Park halindeki otomobilleri de alan hırsızlar, olay yerinden kaçtı.

Sabah uyandığında olayı fark eden Cüreklibatur, Ankara havaalanı transferi oğlunu da yanına alarak, şikayetçi olmak için ilçe emniyet müdürlüğüne bağlı polis havaalanı transfer ankara merkezine gitti. Sanatçı ve oğlu, buradan yönlendirildikleri Gayrettepe'deki Asayiş Şube Müdürlüğünde durumu anlatarak, hırsızların yakalanmasını istedi.

Çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtlayan sanatçı Cüreklibatur, konu hakkında bilgi vermeyerek, ''Dostlarımı ziyarete geldim. Herhangi bir durum yok'' dedi. Polisin, kaçan şüphelilerin yakalanması istanbul havaalanı transferi için başlattığı çalışmanın sürdüğü bildirildi. Gazze'den açıklama yapan Doktor Muaiye Hassaneyn, "Gazze'nin genelinde bugün en az 50 Filistinlinin can verdiğini" bildirdi.

BM ve Filistinli kaynaklar, 27 Aralık'ta başlayan Ankara havaalanı transferi İsrail saldırılarında 1100 civarında Filistinlinin öldüğünü belirtiyor. Bu can kayıplarının yaklaşık yarısını siviller oluşturuyor.

Antalya'da partisinin büyükşehir ve ilçe belediye başkan adaylarının tanıtım toplantısında konuşan Devlet Bahçeli, MHP'nin 9 Şubat 1969'ta kurulduğunu, bu yıl partinin 40. yılının kutlanacağını izmir havaalanı transferi söyledi. Bu sene Siyasi Partiler Yasası gereği, 9. büyük kurultayın da yapılacağını belirten Bahçeli, ''Değerli havaalanı transfer istanbul arkadaşlarım demek ki 9 ışık, 3 dalga 9 ile iktidara doğru yürüyor demektir'' diye konuştu.

''Takvim yazıyorsunuz 09.02.2009. 2009'u yazarken de 2 sıfır var. 9'un yanındaki sıfır, solda sıfır, sildiniz kaldı mı 9. 2'nin yanında var bir sıfır onu da sildiniz kaldı mı 2. Toplayın ne yapar 11 istanbul havaalanı transferi yapar. 2009'un içindeki iki sıfırı da sildiniz ne kaldı? 29 kaldı. 11 ile 29'u toplayın, havaalani-transfer.neistersen.com.tr 40 yapar, MHP iktidar olur. Bunlar tesadüf müdür, gönül gözüyle okumak mıdır bunu da aziz milletimiz takdir edecektir."

Eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral Yaşar Büyükanıt, ''yasal sürece hiç dikkat edilmeden gazetelerde izmir havaalanı transferi çarşaf çarşaf bilgiler yer aldığını, bunların soruşturmanın gizliliğini ihlal olduğunu'' bildirdi.

Yaşar Büyükanıt, Beykent Üniversitesinin Taksim'deki Ankara havaalanı transferi yerleşkesinde düzenlenen ''60. Yılında NATO'' başlıklı panel öncesinde basın mensuplarının güncel konulara ilişkin sorularını cevaplandırdı.

Buraya NATO ile ilgili panele geldiğini ve güncel bir değerlendirme yapmak istemediğini dile getiren Büyükanıt, ''Yıllarca izmir havaalanı transferi bu konularla ilgilendim. Panele izleyici olarak geldim. Eğer bir yorumum, bir sorum olursa onları da gündeme getireceğim. Ama google.com güncelle ilgili bir şey söylemek istemiyorum. Doğru da değil'' dedi.

Büyükanıt, bir gazetecinin, ''Gelişmeleri takip ediyor musunuz?'' sorusu üzerine, basından ve izmir havaalanı transferi televizyondan izlediğini söyledi.

Gazetecinin, ''Kamuoyu sizin görüşlerinizi çok merak ediyor. Eski genelkurmay başkanısınız, bir iki havaalanı transfer izmir kelimeyle bize bir şeyler söyler misiniz?'' sözleri üzerine Büyükanıt, ''Şöyle bir gerçek istanbul havaalanı transferi de var tabii, yürümekte olan yasal bir süreç var. Maalesef görüyorum ki Türkiye'de bu yasal sürece hiç dikkat edilmeden gazetelerde çarşaf çarşaf bilgiler yer alıyor. Bunlar izmir havaalanı transferi soruşturmanın gizliliğini ihlaldir'' diye konuştu.

Büyükanıt, gazetecinin, ''Bilgi kirliliği var mı?'' sorusuna ''Hem de çok. Şimdi ben Şemdinli olayında bir astsubayı övdüğüm Ankara havaalanı transferi için beni neredeyse idam edeceklerdi. Oysa ben onu övdüğüm zaman -ki emrimde çalıştı- daha henüz yasal bir süreç başlamamıştı. O astsubay, serbest vatandaştı. Neler olduğunu sizler de biliyorsunuz ama şimdi görüyorum devam eden bir yasal süreç, gerçekten ne kadarı doğru, ne kadarı yanlış bunları bilmiyoruz. Ama hepsi yer alıyor'' karşılığını verdi.

''Emekli paşaların Başbakan'ın izmir havaalanı transferi talimatıyla salıverildiğine ilişkin haberler de var ne diyeceksiniz?'' sorusuna karşılık Yaşar Büyükanıt, ''Üst makamdaki insanlar birbirleriyle otururlar, konuşurlar. Ben istanbul havaalanı transferi de bunu yaptım. Çok doğaldır. Ama şimdi orada neler konuşuldu biliyor muyuz? Neler konuşulduğunu bilmeden, (efendim böyle olmuştur, şöyle olmuştur) diye trdriver.com yorum yapmak, sadece bir maç sonucunu tahmin etmek gibi bir şeydir, açık söyleyeyim'' diye konuştu.

Emekli Orgeneral Yaşar Büyükanıt, ''Önümüzdeki günler için bir öneriniz var mı?'' sorusu üzerine, ''Toplumun sakin olması lazım. Ankara havaalanı transferi Bu gerilim ortamından kurtulması lazım. Tek söyleyeceğim bu'' dedi.

Büyükanıt, ''Bilgi kirliliğinden bahsettiniz, kasıtlı mı yaratılıyor?'' sorusunu, ''Basın mensupları benden daha iyi bilir. Onlara bilgiler nerelerden gelir, onlar daha iyi biliyor. Ben bilmiyorum ki... Ama istanbul havaalanı transferi yürütülmekte olan soruşturmaya ait bilgiler, gazetelerde, yayın organlarında çıkıyorsa, doğrudur, yanlıştır onu da bilmiyorum. Ama metot doğru değil, onu söylemek istiyorum'' diye yanıtladı.

Yaşar Büyükanıt, ''Gazze'ye Türk askerinin gidip istanbul havaalanı transferi gitmeyeceğine'' ilişkin soru üzerine de ''Dünyanın en dayanıksız tüketim malzemesi bilgidir. Bugün bilirsiniz, yarın bilmezsiniz. Bilmiyorum ki...'' dedi. İsrail'in kara harekatına devam ettiğinin ve dünyanın tepkisini çektiğinin hatırlatılması üzerine Büyükanıt, ''Bunlar dünya barışı açısından çok elim, çok üzüntü verici. Bunu kabul etmek lazım. Bunda da aşırıya kaçmamak lazım Ankara havaalanı transferi diye düşünüyorum'' diye konuştu.
https://www.trdriver.com/