Saç ekimi yaptırmak isteyen bey ya da bayan her zaman tereddüt yaşamaktadır. Ağrısı var mıdır, saç ekimi sonrası ağrı ne kadar daha devam eder ya da ağrılara dayanamazsam gibi birçok sorunlar ortaya çıkmaktadır. Ama korkulacak bir durum yoktur, çünkü saç ekimi ağrılı bir işlem midir? Sorusunun cevabı; saç ekimi yapılması karar verildikten sonra sınırlı uyuşturma altında işlem yapılmaktadır, hastanın hiçbir şekilde acısı sızısı olmamaktadır. Saç ekimi ağrılı bir işlem midir? Diye düşünenler için, işte sınırlı uyuşturma altında yapılan işlem acı hissettirmemektedir.

Saç ekimi İstanbul ağrılı bir işlem midir? Tabi ki de hayır, yeni bir yöntemle ile uygulanan ve saç ekimi bu işin uzmanı doktorlar tarafından sınırlı uyuşturma eşliğinde hastalara saç ekimi yaptırılmaktadır. Bu da hastanın hiçbir şekilde ağrı duymayacağı ve de hissetmeyeceği bir işlem olmaktadır.

Saç ekimi ağrılı bir işlem midir? Tabi ki de biraz ağrı olacaktır, bir düşünün parmağınızı çok az ince bir şekilde kestiniz mi sızlamaz mı işte bunun gibi ufak bir ağrı olacaktır. O ağrılardan korkmanıza gerek yoktur, en basit bir ağrı kesici bile hemen ağrınızı almaktadır. Saçsız haliniz ve de saçlı haliniz mi? karar sizin, sinek ısırığı sayılamayacak ufak bir ağrı gibi buğday tarlası saçlardan vazgeçmektesiniz.

Saç Ekimi, İstanbul, Saç Ekim Merkezi, Saç Ektirme