Yazılım ve teknolojiye dair her şeyi bulabileceğiniz teknoloji içinde kaybolacağınız bir blog mu arıyorsunuz? Günlük paylaşımların yapıldığı, özellikle teknolojiye dair özel yaklaşımların yer aldığı kişisel blog tam size göre. Her gün güncellenen, hem araştıran, hem düşündüren hem de eğlenceli zaman geçirmenizi sağlayan bu blog içinde kendinize dair bir paylaşım mutlaka bulacaksınız. Sıkılmayacak, çok kaliteli zaman geçirecek, bir konudan diğerine hızla atlayacaksınız.
Özellikle teknoloji kategorisinde zaman geçirmeye bayılacak, yeni uygulamalar, yeni programlar kısacası güncel teknoloji haberlerinden anında haberdar olma şansını yakalayacaksınız. Güncel teknoloji bilgilerinin tamamı sizi sadece bu kişisel blogda bekliyor.
Hem eğlenmek, hem de eğlenirken düşünmek ve bilgi sahibi olmak için tek bir platformda buluşmaya ne dersiniz? Günlük olarak özel yazıların eklendiği, en önemli haberlerin paylaşıldığı kişisel blog , size de kapılarını açıyor. İstediğiniz zaman gelin burada keyifli zaman geçirin. İsterseniz gece boş zamanlarınızda, isterseniz de gün içinde canınız sıkıldığında, blogumuza gelerek paylaşımları okuyabilirsiniz.

Detaylı Bilgi : İbrahim TATAR – Kişisel BLOG – www.ibrahimtatar.com