Merhaba Sevgili forum fener üyeleri ve ziyaretçileri. Bizler Süha Nakliyat olarak buradan bütün fenelilere kendi işimizin ve sitemizin tanıtımını yapmak istedik. Umarım sizler de bundan memnun olur, çalışmalarımızı beğenirsiniz. Tabi ki beğenmeniz için çok çalıştık ve halen de çabalıyoruz.

Öncelikle bizim işimiz İstanbul bölgesi başlangıç olarak Burada şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. İlçeler arası ya da iller arası hiç fark etmek bizlere ulaşan her müşterimize isteğine göre evden eve taşımacılık, asansör, kamyon, ya da filo hizmeti veriyoruz. Bu işleri yaparken de itinalı davranıyor, sizlerin isteklerinize kulak vererek hareket ediyoruz.

Araçlarımız yeni kapalı çelik kasalı kamyonlardır. Bu sayede eşyalarınız hava olaylarından etkilenmeden taşınır. Kırmızı ambalajlı baloncuklu naylonlarımız ile eşyalarınız mükemmel bir şekilde korunur, her türlü darbe, toz ve sürtünmeye karşı üstün koruma sağlar. Özellikle deri ve beyaz koltuklar için vazgeçilmez bir malzemedir. Tabi ki bundan önce bunların streçlenmesi de gerekmektedir.
Firmamız en yoğun olarak Kurtköy Evden Eve Nakliyat olarak burada hizmet etmekte ve tabi ki burada çokça taşıma yapmaktadır. Yaptığımız her taşıma bizlere birer referans olmakta ve memnun müşterilerimiz sayesinde daha da çok tercih edilmekteyiz.

Firmamızın personeli tabi ki kurumsal bir firmada çalışmasının bilinciyle hareket etmekte, daima güler yüzlü davranmakta ve işini en iyi şekilde yapmayı bilmektedir. Bu firmamızın temel prensibidir.

Ayrıca firmamız Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat olarak da çalışmaktadır. Buralar firmamızın en yoğun çalıştığı bölgelerdir. Bunların haricinde İstanbul'un diğer tüm ilçelerinde ve Türkiye'nin bütün illerinde hizmet vermekteyiz. Şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyatın yegane adresi süha nakliyat kesintisiz hizmetiyle sizleri beklemektedir.