KudretGözİstanbul “Göze Dair Herşey”

Kudret Sağlık Grubu 2 göz hastanesi ve bir genel hastaneden oluşmaktadır.

15 Yıllık tecrübeye sahip olan Kudret Sağlık Grubu’nun 400’ün üzerinde çalışan personeli bulunmaktadır.

Grubumuzun diğer hastanelerinden farklı olarak KudretGözİstanbul hastanesi İstanbul’da olması nedeni ile yabancı hastalarımıza yönelik çalışmalar da yürütmektedir.

Hasta memnuniyetini ve konforunu ön planda tutan KudretGözİstanbul hastanesi vermiş olduğu hizmet ve tedavileriyle, güler yüzlü personeli ve 5 yıldızlı otel konforundaki odaları ile mümkün olduğunca hastaların kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlamaya çalışmaktadır.

Uluslar arası standartlarda hizmet veren KudretGözİstanbul’un TÜV kalite belgesi bulunmaktadır.

KudretGözİstanbul, hızla değişen ve gelişen teknolojik yenilikleri sürekli takip etmekte ve kendilerini sürekli geliştirmektedir. Çalışanlarımız, hasta memnuniyeti ve yaptıkları işlemlerin kalitesi açısından, düzenli olarak eğitimlere tabi tutulmaktadırlar. Hasta memnuniyetinin yanı sıra personel memnuniyeti de grubumuz felsefeleri arasında yer almaktadır.

KudretGözİstanbul, konumu itibariyle, İstanbul’un en merkezi yerlerinde biri olan Kadıköy’de bulunmaktadır. Tarihi Kadıköy çarşısı başta olmak üzere eşsiz bir güzelliğe sahip olan boğazın yakınında bulunan hastanemiz, hastalarımızın sağlıktan çok tatil için İstanbul’da oldukları hissine kapılmalarına neden olmaktadır.