Yaz aylarında evde sıkılınca akşamları balkon keyfi yapılır ancak kış aylarında bu keyif sona erer. Hava şartlarının olumsuzlukları ve dış etkenler sebebiyle sona eren balkon keyfi cam balkon sistemleri ile artık kışında devam edecek. Cam balkon fiyatları kullanılan model, cam ve alüminyum özelliklerine bağlı olarak değişmekle birlikte her bütçeye uygun seçenekleri mevcuttur.
Cam balkon sistemini kapatarak dış dünyaya tamamen kapalı, fakat aynı zamanda tamamen panoramik bir kapalı mekân elde edebilirsiniz. Camların katlanarak aynı veya farklı noktalara toplanma özelliği ile mevsimsel değişikliklere en iyi cevap verebilen bir sistemdir. Cam balkon kapama sistemleri yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanı sıra, son derece kullanışlı ve dayanıklıdır.
Cam balkon sisteminde kullanılan camlar 8 mm 10 mm kalınlığında Temperli camlardan oluşmaktadır, kırılması halinde çok küçük parçalara ayrılır canlılara ve çevreye zarar vermez. Cam balkon sistemimizde isteğe göre farklı renklerde füme, bronz, reflekte, satina cam uygulaması yapılabilmektedir.
Daha ergonomik ve işlevsel balkonlar için Mavi Cam Balkon ile irtibata geçebilir ve farklı fikirler alabilirsiniz.