Günümüzde hemen hemen her sektör alanının içerisi kendisinden ayrı yan dallara ayrılmaktadır. Bu ayrılmayı yaşayan sektörlerden biride, inşaat sektörü içerisinde olmuştur. Eski yıllarda sadece inşaat mühendisliği olarak geçen meslek, bu günlerde birden çok yan dala ayrılmıştır. Bu yan dallardan biride, mimarlıktır. Hatta mimarlıkta kendi içerisinde iki ayrı yan dala daha ayrılmıştır. Mimarlığın yan dallarından biride, iç mimarlıktır.

İç mimarlık, bir yapının içyapısı içerisinde çeşitli düzenlemeler ve tasarımlar yaparak, bunları hayata geçiren kişidir. Tabi bu tasarım ve düzenlemeler tabi ki de, iç mimardan çeşitli istek ve önerilerde bulunan müşterinin talepleri doğrultusunda olmaktadır. Her sektörde olduğu gibi, iç mimarlık sektöründe de, sektörün en iyisi olma yarışı ve rekabeti vardır. Bu sebeple, iç mimarlık sektörünün icra edildiği her yerde, iç mimarlar arasında en iyisi olma yarışı vardır. En iyi Kocaeli iç mimar listesi de Kocaeli’nde bulunan ve iç mimarlık sektörünün en iyi olan kişi veya kişileri sıralamaktadır. Kocaeli’nde bulunan ve iç mimar olarak çalışma hayatını sürdüren kişiler, bu liste içerisinde yer almak için en üstün ve en kaliteli hizmetleri vermeye çaba göstermektedirler.

Kocaeli’nin En İyi İç Mimarlarının Ofisi AbdulBalabey Tasarım Ofisi

Kocaeli’nde bulunan Abdulbalabey Tasarım Ofisi, en iyi Kocaeli iç mimar konusunda önemli hizmetleri olan bir firmadır. Kocaeli bölgesindeki en iyi iç mimarlık firması olmak için elinden gelen her şeyi fazlası ile yapan ofis, müşterilerinin almış oldukları hizmetlerde yüksek memnuniyetini oldukça çok önemsemektedir. Ofis bünyesi içerisinde 8 farklı çalışan ile hizmet veren AbdulBalabey Tasarım Ofisi, bugüne kadarki yapmış olduğu işler ve vermiş olduğu hizmetler ile Kocaeli ve Türkiye’de adından sıkça söz ettirmektedir.