Türkiye'nin bu alanda hizmet veren en köklü kuruluşlarından biri olan Özyılmazel Mermer - Granit firması tarafından kurulan tezgahsepeti.com olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Başta çimstone tezgah olmak üzere en kaliteli tezgâhları size ulaştırmak üzere hizmet veren şirketimiz kurulmuş olduğu 1989 yılından bu yana bu alanda hizmetlerini çeşitlendirerek sürdürmeye devam etmektedir.
Mutfakların ev hanımları için en özel alanlardan biri olduğunun farkında olan şirketimiz bu alanı çok daha yaşanılır kılmak üzere birbirinden şık tezgâhlara ev sahipliği yapmakta, satışını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünlerde kaliteden asla taviz vermiyoruz. Bu alanda üretimde bulunan en kaliteli markalardan biri olan çimstone markasının birbirinden şık ürünlerine ev sahipliği yapan şirketimiz internet üzerinden satışını gerçekleştirdiği ürünlerin tanıtımlarını da gerçekleştirmektedir.
Bu alanda bir başka ünlü marka olan Belenco markasının da ürünlerini satış ve pazarlama görevini üstlenen şirketimiz bu markanın en şık ürünlerinin satışını gerçekleştirmektedir. Özel İtalyan teknolojisi ile üretilen en şık ürünlere ev sahipliği yapan sitemiz en şık ürünleri en ekonomik fiyatlarla sizlere ulaştırmak üzere titiz bir çalışma süreci yürütmektedir. Şirketimiz kalitenin vazgeçilmez temsilcisi olarak sadece alanında en iyi olan isimlerle çalışmakta, üretimden montaja kadar her aşamada müşterilerimizin tüm taleplerini yanıtlamak üzere çalışmalarını sürdürmektedir. Sizde bu kaliteli hizmetlerden yararlanmak üzere hemen internet sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.