Türkiye’de online oyun sektöründe öncü olan Çiftlik Bank Ağustos 2016 tarihinde faaliyete geçmiştir. Hayata geçtiği andan itibaren yenilikçi ve ilkeli yaklaşımları ile Türkiye ekonomisinde kendine bir yer edinmiştir.

Hayata geçtiğimiz Ağustos 2016 tarihinden beri yaptığımız faaliyetler ile Türkiye’de online oyun sektöründe zirvenin basamaklarını emin adımlar ile tırmanmış, Bursa’da, Manisa’da, Giresun’da, Tekirdağ’da aldığı tesisler ile yatırımlarını ve kazançlarını arttırmıştır. Her geçen gün yeni projeleri ile Türkiye ekonomisine katkı sağlamış, bir çok kişiye istihdam sağlamıştır.

Sanal oyun platformu ile gerçek yatırımlar yapılabileceğini, yatırımların Türkiye sektöründe değerlendirilebileceğini kanıtlamış, gıda sektöründe atılımlar gerçekleştirmiştir. Üretimlerini gerek önemli markalara pazarlamış gerek ise kendi pazarında müşterileri ile buluşturmuştur. Müşteri memnuniyetini her zaman ön safta tutmuştur.

Çiftlik Bank 2016’da başladığı faaliyetlerine 2017’nin ikinci çeyreğinde hız vermiş, yeni projeleri ve faaliyetleri ile istikrarlı bir yükselişe geçmiştir. Hem oyun oynayarak eğlenin hem de eğlenirken internetten para kazanma şansı yakalayın. Projelerimizin devamlılığı bu yükselişi istikrarlı şekilde devam ettirip, 2017 yılına adımızdan Türkiye ve Dünya basınında söz ettireceğiz.

Çiftlik Bank Ailesi

Ciftlikbank Online – Win real Money!