1982 yılında Şükrü Karaca tarafından kurulan firmamız, paslanmaz çelik üzerine verdiği hizmetler ile o günden bugüne müşterilerinin beğenisini kazanmıştır. Çok yaygın kullanım alanı olan paslanmaz çelik ürünlerini ince işçilik ile sizlerin hizmetine sunan firmamız, istediğiniz her boyutta paslanmaz çelik üretebilmektedir. Yüksek performanslı ürünleri sizlere buluşturan Karaca Metal firmamız, çelik ve saç ürünleri istediğiniz gibi tasarlayabilmektedir. Gerek yurtiçi gerekse yurtdışı paslanmaz profil ve çelik siparişlerinizi en kaliteli şekilde teslim etmeye çalışan firmamızın uzman ekipleri, sizlere uzun ömürlü ürünler sunmaktadır.

Kaliteli Metal Ürünleri Üretimi

Sektördeki en son teknolojik gelişmeleri takip eden Karaca Metal, son model cihazları ile hatasız üretim yapmaktadır. 2013 yılında sizlere daha iyi hizmet vermek ve kalite standartlarını yükseltmek için tüm kaynaklarınız kullanan firmamız; paslanmaz sac, çelik, profil, çubuk, lama, tel gibi geniş ürün yelpazesi ile sizlere hizmet etmekten onur duymaktadır.

Ürün çeşitliliği ve üretim kapasitesini sizlere daha iyi hizmet verebilmek için arttıran firmamızda yer alan personel müşteri memnuniyetini ön planda tutarak size özel hizmet sunmaktadır. Siz de kaliteye en makul fiyata sahip olmak istiyorsanız, firmamız hizmetlerini güvenle tercih edebilirsiniz.

detaylı bilgi için: Anasayfa | KARACA PASLANMAZ