Günlük bir yaşam içerisinde sorunlar elbette her zaman olur ve bu sorunlar da doğal olarak aile içinde patlak vererek büyük çatışmalara sebebiyet verebilir. O yüzden hayatın getirdiği bir takım problemlerin aile içi büyük bir kavgaya dönüşüp durumunda daha vahim bir yere ulaşmasını önlemek adına evlilik terapisi almak büyük bir önem taşır.
*
*********** Bunun için ise Psikolium bünyesinde profesyonel terapi uzmanlarında en iyi desteği alarak sorunlarınıza çare bulabilir ve çatışmalarınız bir kenara bırakarak yeniden düzgün bir diyalog kurtarmaya başlayabilirsiniz.
*
*********** Bu kaliteli merkez bünyesinden aynı zamanda çocuk zeka testi uygulamaları da yapılmakta ve çocuğunuzun yaşına göre zekasının ne olduğu ve buna göre ne yapılması gerektiği detaylı bir şekilde verilmektedir.
*
*Profesyonel bir hizmet
*
*********** Bu büyük merkez bünyesinde dilerseniz ögrenci koçluğu da yine her yaştan çocuklar adına yapılmakta ve bu sayede çocuğun okulla ilgili olan ruhsal problemleri çözüme kavuşarak hem sosyal açıdan hem de dersleri konusunda ne yapması gerektiğine dair profesyonel bir destek alınabilir.
*
*********** Özellikle de çiftler arasına giren soğukluklar, birbirlerini zaman içerisinde artık anlayamamaya ve ilgi duymamaya başlamak gibi bir takım sorunların büyümesine izin vermeden bu kaliteli merkez bünyesinde uzmanlar ile evlilik terapisi alarak çok geç kalmadan sorunlarınızı çözebilirsiniz.
*
*Çocuklar için profesyonel destek
*
*********** Çocuklar bu gelişim çağlarının her döneminde desteğe ihtiyaç duyarlar. Özellikler artık hayat şartlarının daha da zor bir hale geldiği bu zamanlarda birçok alanda destek almak büyük bir önem taşır. Örneğin bir çocuk zeka testi ile çocuğunuzun ne durumda olduğunu ve gelişim dönenimde ne gibi bir desteğe ihtiyacı olduğun bu sayede önceden öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu destek bünyesinde bir çocuk için okul hayatı adına ögrenci koçluğu ile de çocuğunuzun doğru bir şekilde yönlendirilmesine fırsat verebilirsiniz.