Dekoratif panel çit sistemleri ile binalarınızın etrafı çok şık bir görünüm kazanmaktadır. Bu çit sistemlerini sınır belirlemek için kullanmayınız veya sadece güvenlik için düşünmeyiniz görünümede önem vermelisiniz. Birbirinden çeşitli çit sistemleri ile sizlere gözlerinize estetik görünüm katan çitler sunmaktayız. Bu çitler fiyat olarak gayet uygundur isterseniz dekoraçim çit fiyatlarını inceleyebilirsiniz.dekoratif çim çit fiyatları hakkında geniş bilgi için tıklayınız.

Panel çit sistemleri ;1800 saat tuz testine tabi tutulan sıcak daldırma Galvanizli tellerden tam otomatik makinelerde punta kaynak teknolojisi ile imal edilmekte ve Panel çiti oluşturan yatay ve dikey demir çubukların kesit kalınlıkları ve pres baskı sistemiyle yapılan bükümler sayesinde darbelere,eğilmelere karşı mukavemet ve dik duruş sağlamaktadır. kaynaklama ve şekil verme işlemleri biten panel çitlerimiz Elektro Statik Fırın Boya ile kaplanarak korozyona, paslanmaya ve renk solmalarına karşı uzun ömürlü dayanıklılık sağlamaktadır. Sizde yaotırmak istiyorsanız çim çit fiyatlarını inceleyiniz ve hemen siparişinizi geçebilirsiniz.

Sitemiz: ÖRGÜSAN Tel çit İmalatı,tel çit,panel çit fiyatları,halı saha tel örgü,çimli tel çit En Uygun Fiyatlara Tel Çeşitleri Bulabileceğiniz En Güvenilir Adres. ~ Panel Çit Fiyatları, Jiletli Tel Fiyatları, Dikenli Tel Fiyatları, Bahçe Teli Fiyatları, Fiyat