Fantezi iç giyim ürünleri diğer iç çamaşırı modellerinden çok daha farklıdır. Farklı amaçlar üzerine üretilen bu iç giyim ürünleri monoton hale gelmiş olan ilişkilerin canlanması için ideal bir tercih olacaktır. Transparan iç giyim belli başlı ürünlerin yer aldığı önemli bir sektördür. En dikkat çeken parçalar jartiyerler, fantezi gecelikler ve büstiyerler olmaktadır. Her ürün farklı ve özel tasarımlara sahiptir. İçlerinden hangisinin tercih edileceği kişiye bağlı olarak değişiklik göstermektedir.
*
*Jartiyerler
*
*********** Fantezi giyim denince akla gelen ilk ürün jartiyerlerden olmaktadır. Jartiyer tek parça bir iç giyim ürünü değildir. Farklı parçalardan oluşan jartiyer modelleri, genellikle 3 parçadan oluşmaktadır. Bu parçalardan ilki sütyen olmaktadır. Jartiyer seti içerisinde yer alan sütyenler normal yani gündelik olarak kullanılan sütyenlerden farklıdır. Genellikle dantel detaylı ve transparan olan bu sütyenlerin destekli ve desteksiz olanları mevcuttur. Jartiyer modelleri içerisinde yer alan ikinci parça ise külotlar olmaktadır. Set içerisinde yer alan külot modelleri de sütyenler gibi dantel detaylıdır ve günlük kullanıma pek uygun değildir. Bu külotların normal olanları bulunsa da en çok tercih edileni g-string veya tanga şeklinde olan külot modelleri olmaktadır.
*
*********** Jartiyer setinin son parçası ise çoraplar olmaktadır. Jartiyerleri normal iç çamaşır setlerinden ayıran en önemli detay budur. Takımda yer alan diz üstü çoraplar kaymaması için külotla birleştirilmektedir. Bunun için sete adını veren uzun jartiyerler kullanılmaktadır. Bu fantezi iç giyim ürünü gelin adayları tarafından da yoğun ilgi görmektedir. Her renkten ve modelden jartiyer takımının yer aldığı fantezi iç giyim ürünleri ilişkinin güçlenmesi açısından oldukça etkili olacaktır.
*
*Fantezi büstiyer modelleri
*
*********** Fantezi büstiyer modelleri, jartiyer modelleri ile benzerlik gösteren iç giyim ürünlerindendir. Bu tarz büstiyerler günlük hayatta giyilen büstiyerlerden tamamen farklıdır. Büstiyer modelleri jartiyerler gibi set halinde satılmaktadır. Üst kısım büstiyerden alt kısım ise külottan oluşmaktadır. İsteğe bağlı olarak çorap ve jartiyerle birlikte kullanılabilmektedir. Büstiyer modellerinin sütyenden farkı daha uzun olmasıdır. Sütyende olan mantık büstiyer modellerinde de geçerlidir. Göbeğin altına kadar uzanan fantezi büstiyerlere dantel, file ve transparan detaylar hakimdir.