Farklı alanlarda hizmet veren her boyuttaki şirket, işletme ve kuruma muayene, denetim ve laboratuvar alanlarında destek vermek amacı ile kurduğumuz muayene.com her geçen gün destekleriniz ile büyümeye devam ediyor. Türkiye'nin bu alanda hizmet veren en köklü kurumlarından biri olan şirketimiz internet üzerinden 7-24 kesintisiz hizmet verirken aynı zamanda sunduğu hizmetler hakkında da detaylı bilgilendirmelerde bulunmaktadır.
Sizde internet sitemizi ziyaret ederek sizlere sunduğumuz belgelendirme hizmetlerimizi inceleyebilir, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiler edinirken aklınıza takılan tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Bu alanda hizmet verirken nitelikli iş gücünün önemini biliyor, bunun bilincinde olarak sadece alanının en iyi isimleri ile sizlere hizmet sunmaya öncelik veriyoruz. Personelimizi sürekli olarak eğitim programlarına dahil ederek sektörde yaşanan gelişmeleri yakından takip ediyoruz. İstanbul merkezli bir şirket olmamıza rağmen Türkiye'nin dört bir tarafına hizmetlerimizi ulaştırıyor, bizi tercih eden müşterilerimizin memnuniyetini en büyük kazancımız sayıyoruz.
Yerli ve milli sermaye ile kurulan şirketimiz ulusal akreditasyon işlemlerinin yanı sıra uluslararası akreditasyon işlemlerini de aynı titizlikle tamamlamaktadır. Sizde düzenli olarak test ve değerlendirmelere tabi tutulmak, şirket kalitenizi arttırarak marka değerinizi yükseltmek isterseniz hemen bizimle iletişime geçebilir, internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Her zaman için en iyi hizmet garanti ile hizmet veren şirketimiz sizin de taleplerini en iyi şekilde karşılamayı başaracaktır.