Mersin ilinin tüm genelinde satılık ve kiralık taşınmazların ilanları ile 7-24 emlakmersin.net adresinde sizlerleyiz. Mersin'in bu alanda hizmet veren en köklü gayrimenkul şirketlerinden biri olan Devsan Emlak ailesinin bir parçası olan sitemiz güvenilir emlak danışmanlığı hizmeti ile hem Emlaklarınızı satarken hem de yeni emlak satın alırken en iyi koşullar altında bu işlemlerinizi gerçekleştirmenizi sağlamak üzere hizmet vermektedir.
Özelikle de Mersin kiralık daire portföyü ile dikkat çeken şirketimiz çok sayıdaki ilanı ile aradığınız daireyi en kısa sürede bulmanızı sağlayacak güçtedir. Her biri profesyonel olan emlak danışmanlarımız ilk olarak sizi dinler ve taleplerinizi not ettikten sonra bu talepleri en iyi şekilde karşılayacak Mersin daire seçeneklerini size sunar. Kiralık ya da satılık olarak aradığınız daireyi bulmanız için size çok sayıda alternatif sunulur ki bu sayede taleplerinizi en iyi şekilde karşılayacak olan daireyi bulmanız sağlanır. Aynı şekilde işyeri ve arsa arayışında olan müşterilerimiz içinde benzer prosedür uygulanır ve yüzde 100 müşteri memnuniyeti sağlanana kadar çalışmalara devam edilir.
Arsa yatırımında bulunmak isteyen müşterilerimiz için ise emlak danışmanlarımız sürekli olarak Mersin arsa taramalarında bulunmakta olup kısa vadede en çok getiri sağlayacak arsaların temini için hizmet vermektedir. Hem satarken hem de alırken en iyi koşullarda emlak danışmanlığı hizmeti almak isterseniz profesyonel bir firma ile çalışmanın ayrıcalığını yaşamak adına sitemize davetlisiniz.